Previous
Next
Previous
Next

Katarzyna Kiwor: Taniec to moja pasja!

katarzynaJej zdjęcie zamieszczone na naszym portalu obejrzało kilkanaście tysięcy osób. Dziewczynę w białym stroju udało nam się sfotografować podczas spektaklu „Magia innych światów” wystawionego przez „Suol Dance”. To Katarzyna Kiwior, uczennica I LO w Dębicy.
Ma 17 lat, mieszka w Dębicy i urodziła się pod znakiem Bliźniąt. W tym roku właśnie ukończyła I klasę liceum. Jej ulubionym kolorem jest niebieski, uwielbia jazdę na rolkach oraz kuchnię włoską. Jednak jej prawdziwą pasją jest taniec. Gdy była bardzo mała zobaczyła jak tańczy jej starsza siostra i tak to się zaczęło.
-Taniec to zdecydowanie moja pasja. W rodzinie zamiłowanie do tańca zaczęło się od mojej siostry Wioletty, która robiła występy dla rodziny w domu. Gdy miałam 4 lata chciałam robić to co ona i zapisałam się na tańce. Tańczę już 13 lat i nie żałuję – opowiada o początkach swojej pasji Katarzyna.
Jednak nie z tańcem ma zamiar związać swoją przyszłość zawodową młoda licealistka. Uważa, że taniec, chociaż to piękne zajęcie, to jednak niepewna przyszłość.
-Z pewnością nigdy nie przestane tańczyć, bo z tańcem jestem bardzo związana. Kiedyś wiązałam z tym przyszłość zawodową. Jednak teraz po ukończeniu liceum planuję studia na kierunku psychologia biznesu. Taniec to bardzo niepewny zawód, jedna poważna kontuzja zamyka człowiekowi drogę. Dlatego w przyszłości będę traktować taniec jako hobby z którym nigdy się nie rozstanę.
Katarzyna to osoba, która twardo stąpa po ziemi. Sama o sobie mówi, że trudno ją zakwalifikować, czy jest umysłem ścisłym czy humanistką. – W niektórych sytuacjach jestem humanistka pełną optymizmu, a w innych stanowczym umysłem ścisłym – mówi z uśmiecham tancerka.
Rozmawiając z nią trudno nie zauważyć, że to ciepła, pełna optymizmu i radości osoba. Ceni sobie bezpieczeństwo jakie daje jej rodzinny dom, grono przyjaciół oraz … chłopak będący u jej boku.
-Staram się żyć pozytywnie, mam rodzinę która zawsze mnie wspiera i jest ze mną. Obok mnie są przyjaciele na których mogę polegać i chłopak który o mnie dba – zdradza Katarzyna. Mam tysiące powodów, aby być szczęśliwą!
Informacja, że jej fotografię z występu obejrzało kilkanaście tysięcy ludzi jest dla niej zaskoczeniem.
-Jestem w szoku, że zdjęcie ma taki zasięg. Nie spodziewałam się, że będę miała jakąkolwiek ciekawą fotografię ze spektaklu. Sama nie znalazłam tego zdjęcia, tylko ludzie mi o nim mówili. Bardzo mi miło z tego powodu – opowiada Katarzyna.
Nadchodzące wakacje ma wypełnione planami. -Ślub siostry, obóz taneczny, koncerty i planujemy jakiś tygodniowy wyjazd z rodzina – wylicza tancerka. Na pewno nie będę się nudzić podczas najbliższych tygodni – mówi z uśmiechem tancerka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.