Previous
Next
Previous
Next

Absolutorium dla Wójta Gminy Dębica

DSC_3048Rada Gminy Dębica na posiedzeniu sesji w dniu 21 czerwca 2016 r. jednogłośnie zatwierdziła sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Dębica za rok 2015 oraz udzieliła Wójtowi Gminy Dębica absolutorium za 2015 rok. 
Dobra ocena pracy Stanisława Rokosza za rok ubiegły miała silne podstawy. Ze źródeł zewnętrznych pozyskano do budżetu ponad 8,6 mln zł, a na liście inwestycji znalazły się m.in. sieć wodociągowa i tu wzrost z 79% na 97% zwodociągowania Gminy, modernizacja dróg i chodników, poprawa infrastruktury sportowej, wykonany w 75% montaż systemów energii odnawialnej, poprawa infrastruktury oświatowej. Ilość zadań zakończonych w 2015 roku- 55 zadań na kwotę 9 012 825,00 zł, w tym rozpoczętych i zakończonych w 2015 r.- 18 zadań na kwotę 5 107 096,00 zł.
Podczas sesji zostały również wręczone dyplomy i statuetki „Zasłużony dla Gminy Dębica”, które to tytuły uchwałą Rady Gminy zostały przyznane Prezesowi Olimp Laboratories Stanisławowi Jedlińskiemu oraz lekarzowi pediatrze z Pustkowa-Osiedla Śp. Zdzisławowi Nowakowi.
Posiedzenie sesji, które odbywało się w siedzibie Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Osiedlu uświetniły występy Kabaretu Żaba (choreograf Dorota Bielatowicz), Zespołu Pieśni i Tańca Wisłoczanie Grupa Młodzieżowa (choreograf Maciej Sobotowski), Norberta Jedlińskiego (prowadzący Łukasz Chorążak).
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.