Previous
Next

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

PolicjaWczoraj policjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom. Mężczyźni znacznie przekroczyli obowiązujące ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym.
Pierwszym kierowcą, który wczoraj stracił prawo jazdy był 51-letni mieszkaniec Glinika Polskiego. Kierowca bmw w miejscowości Brzostek jechał z prędkością 114 km/h, gdzie ograniczenie wynosi 50 km/h. Drugim kierowcą, któremu funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania był 36-letni mieszkaniec Jędrzejowa. W tym przypadku miernik prędkości wskazał 103 km/h przy ograniczeniu 50 km/h. Obaj kierowcy stracili możliwość kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.
Prowadzone przez dębickich policjantów kontrole prędkości mają na celu eliminowanie negatywnych i niepożadanych zachowań kierowców na drogach naszego powiatu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.