Previous
Next
Previous
Next

„Magia Innych Światów” – filmy

IMG_6812Nie są najlepszej jakości, ale mamy nadzieję, że dobrze oddają klimat wczorajszego przedstawienia przygotowanego przez Soul Dance. „Magia innych światów” przyciągnęła tłumy do Domu Kultury „Mors”. Kilka filmów zamieściliśmy z wczorajszego wieczoru zamieściliśmy  na naszym profilu FB.
W ciągu ostatnich lat, zupełnie nieoczekiwanie, wyrosła w Dębicy grupa profesjonalnych tancerzy, którzy poziomem i wyczuciem artystycznego smaku mogą  naprawdę budzić podziw. W wczorajszym przedstawieniu wzięło udział blisko 300 osób, w niektórych chwilach na scenie jednocześnie występowało sto osób. Najmłodszy artysta miał zaledwie 3 lata, najstarszy 42. Widowisko zachwyciło publiczność, mamy nadzieję, że nasza filmowa relacja chociaż w części odda niepowtarzalny klimat „Magii innych światów”. Zapraszamy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.