Previous
Next

Najlepsi matematycy wśród gimnazjalistów nagrodzeni

matematycy67 uczniów gimnazjów wzięło udział w zorganizowanym przez MG nr 2, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i Miejski Zarząd Oświaty pod patronatem burmistrza Mariusza Szewczyka czwartej edycji Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów o tytuł Matematyka Roku 2016. 20 najlepszych matematyków w Dębicy 8 czerwca w Urzędzie Miejskim Dębicy odebrało gratulacje i nagrody za świetne wyniki uzyskane w tym konkursie.
Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie, szkolnym wzięło udział 67 uczniów z wszystkich dębickich gimnazjów. Do drugiego, miejskiego etapu przeszło 20 najlepszych uczniów.
I miejsce i tytuł Matematyka Roku 2016 zdobył Adam Sobczyk z Miejskiego Gimnazjum nr 3  w Dębicy, którego opiekunem jest Danuta Czernecka. II miejsce wywalczyła Agata Przybyła z Miejskiego Gimnazjum nr 2, która do konkursu przygotowywała się pod okiem Lucyny Ligęzki. III miejsce zajął Radosław Cacała, uczeń Miejskiego Gimnazjum nr 1 którego do konkursu przygotowała Alicja Poręba.
Bardzo dobre wyniki w konkursie zdobyli także Anna Szyszka z MG nr 2 (opiekun Lucyna Ligęzka) i Dawid Stępień z MG nr 3 (opiekun Danuta Czernecka).
Nagrody laureatom konkursu wręczyli: burmistrz Mariusz Szewczyk, przewodniczący RM Szczepan Mroczek, przewodnicząca komisji oświaty RM Marta Czekaj i dyrektor ZSZ nr 1 w Dębicy Bożena Zielińska.
.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.