Previous
Next
Previous
Next

Odpowie za kradzież telefonu komórkowego

PolicjaFunkcjonariusze dębickiego wydziału kryminalnego ustalili sprawcę kradzieży telefonu komórkowego. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Przykop. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.   
W kwietniu bieżącego roku dębiccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży telefonu komórkowego wraz z dokumentami. Z przekazanych informacji wynikało, że pokrzywdzony podczas robienia zakupów, w jednym z butików na ladzie sklepowej zostawił swój telefon. Gdy się zorientował, wrócił, jednak telefonu już nie było.
Prowadzone przez policjantów czynności doprowadziły do ustalenia sprawcy kradzieży. Okazało się, że w sprawę zamieszany jest 26-letni mieszkaniec miejscowości Przykop, obecnie mieszkający na terenie Dębicy.
Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży, do której się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Podczas prowadzonego postępowania funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon komórkowy oraz kartę pamięci.
Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.