Previous
Next
Previous
Next

Policjantka zatrzymała pijanego kierowcę

policjaPolicjantka, będąc poza godzinami służby, podjęła interwencję wobec kierowcy forda, który swoją jazdą stwarzał zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Okazało się, że zatrzymany przez funkcjonariuszy 56-letni mężczyzna, był kompletnie pijany. 
Zgłoszenie o pijanym kierowcy policjanci z pilźnieńskiego komisariatu odebrali wczoraj około godz. 6 rano. Po przybyciu na miejsce interwencji okazało się, że do zatrzymania kierującego fordem focusem doprowadziła policjantka, która na co dzień pracuje na terenie powiatu dębickiego. Uwagę funkcjonariuszki, która akuratnie była poza służbą, zwrócił sposób kierowania pojazdem i zagrożenie jakie stwarzał kierujący.
Z relacji policjantki wynikało, że kierowca forda próbował zepchnąć jej pojazd do rowu, gdy podjęła wobec niego interwencję. Przeprowadzone przez wezwanych na miejsce policjantów badanie alkomatem wykazało w organizmie 56-letniego mieszkańca Tarnowa, który kierował fordem, prawie 3 promile alkoholu.
Kierowca już stracił prawo jazdy, pojazd przekazano rodzinie. Sporządzony materiał procesowy zostanie skierowany do prokuratury. 
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźni

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.