Previous
Next
Previous
Next

Rekordowa dywidenda Śnieżki zatwierdzona

logo Sniezka OK copyWalne Zgromadzenie Akcjonariuszy FFiL Śnieżka SA ustaliło wypłatę dywidendy z zysku za 2015 rok na rekordowo wysokim poziomie – 3,15 zł za akcję.
W dn. 3 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy FFiL Śnieżka SA przychyliło się do rekomendacji Zarządu z dn. 18 kwietnia 2016 roku o wypłacie dywidendy na poziomie 3,15 zł za akcję, co jest wartością najwyższą w historii Śnieżki.
Łącznie Śnieżka przeznaczy na dywidendę 39,7 mln zł. Ustalenie dnia dywidendy przypadnie na  17 czerwca 2016 roku, a jej wypłata nastąpi  1 lipca 2016 roku.
Zadeklarowana wysokość dywidendy ma związek z satysfakcjonującymi wynikami finansowymi Grupy w roku 2015, kiedy sprzedaż wyniosła  550,1 mln zł a zysk netto 48,6 mln zł. Publikacja pełnego raportu podsumowującego wyniki Grupy Kapitałowej Śnieżka za miniony rok nastąpiła 21 kwietnia 2016 roku.

Rekordowa dywidenda Śnieżki zatwierdzona

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy FFiL Śnieżka SA ustaliło wypłatę dywidendy z zysku za 2015 rok na rekordowo wysokim poziomie – 3,15 zł za akcję.

W dn. 3 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy FFiL Śnieżka SA przychyliło się do rekomendacji Zarządu z dn. 18 kwietnia 2016 roku o wypłacie dywidendy na poziomie 3,15 zł za akcję, co jest wartością najwyższą w historii Śnieżki.

Łącznie Śnieżka przeznaczy na dywidendę 39,7 mln zł. Ustalenie dnia dywidendy przypadnie na 17 czerwca 2016 roku, a jej wypłata nastąpi 1 lipca 2016 roku.

Zadeklarowana wysokość dywidendy ma związek z satysfakcjonującymi wynikami finansowymi Grupy w roku 2015, kiedy sprzedaż wyniosła 550,1 mln zł a zysk netto 48,6 mln zł. Publikacja pełnego raportu podsumowującego wyniki Grupy Kapitałowej Śnieżka za miniony rok nastąpiła 21 kwietnia 2016 roku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.