Previous
Next
Previous
Next

Z Dębicy na V Kongres PiS pojedzie ośmiu przedstawicieli

13Aż ośmiu delegatów będzie reprezentowało powiat dębicki na V Kongresie Prawa i Sprawiedliwości, który odbędzie się 2 lipca 2016 r. w Warszawie. Podczas zjazdu zostanie wybrany prezes oraz pozostałe władze partii.
36 delegatów z okręgu rzeszowskiego (22) zostało wybranych podczas Walnego Zjazdu Okręgowego, który odbył się 4 czerwca w Filharmonii Rzeszowskiej. Wśród nich znalazło się 8 reprezentantów powiatu dębickiego: Jan Warzecha, Mateusz Kutrzeba, Andrzej Bal, Marek Jaskółka, Stanisław Leski, Czesław Łączak, Zbigniew Kowalski, Roman Krawczyk. W sobotę 2 lipca wraz z delegatami z pozostałych okręgów krajowych zgodnie ze statutem wybiorą oni władze Prawa i Sprawiedliwości.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.