Previous
Next

Siostry Służebniczki zapraszają na przedwakacyjne czuwanie

Karolińska KlinikaSiostry służebniczki dębickie zapraszają na przedwakacyjne czuwanie młodych „Karolińska klinika serca”, które odbędzie się 17 czerwca 2016 roku w kościele klasztornym przy ul. Krakowskiej 15 w Dębicy. Początek spotkania o godz. 19. W programie muzyczny monodram o Bożym miłosierdziu „Jezu, ufam Tobie” w wykonaniu Krzysztofa Bigaja, „Karolińska klinika serca”, czyli Msza św. z modlitwą uwielbienia. Przewodniczy ks. Zbigniew Szostak. Czekamy na Ciebie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.