Previous
Next

Cyrk „Zalewski” zaprasza na przedstawienie

12615524_1018526261542462_4314955994552800166_oZapraszamy na przedstawienie największego w Polsce Cyrku ”ZALEWSKI”. Wystąpi on w Dębicy w najbliższą sobotę 11 czerwca o godzinie 16.00. Namiot cyrkowy zlokalizowany będzie przy ulicy Transportowców/ Sandomierska. Program występu przedstawia się następująco:
1. Iluzja – Kamil Zalewski – Polska
2. Akrobacje i piramidy – Zuma Zuma – Kenia
3. Pokaz kóz – Mirko – Polska
4. Komiczny Trapez – Wolff Brothers
5. Antypody – Dominika Krystel – Polska
6. Pokaz wielbłądów – Kamil Zalewski – Polska
7. Pokaz koni palomino – Kamil Zalewski – Polska
8. Pokaz lwów – Ludvik Berousek – Czechy
9. Groteska akrobatyczna – Wolff Brothers – Czechy
10. Akrobacje na linie pionowej – Żaneta Adamczyk- Polska
11. Laserman Show – Kamil Zalewski – Polska
12. Limbo – Zuma – Zuma – Kenia
Uwaga konkurs! Dla naszych Czytelników mamy 3 bezpłatne podwójne wejściówki na spektakl 2016 (osoba dorosła plus dziecko do lat dziesięciu). Otrzymają je te osoby, które prześlą maila na adres redakcja@gryfmedia.pl z odpowiedzią na pytanie: z jakiego afrykańskiego kraju pochodzą artyści, którzy występują w Cyrku „Zalewski”. Na odpowiedzi czekamy do piątku 10 czerwca do godziny 15.00.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.