Previous
Next

Tikkurila Polska S.A. laureatem plebiscytu „Dobroczyńca Roku”

13416887_1759921487556599_8207966670554503648_oDzisiaj podczas gali plebiscytu Dobroczyńca Roku po raz pierwszy w historii plebiscytu laureatem została firma z powiatu dębickiego – Tikkurila Polska S.A. Nagrodę w imieniu firmy firmy odebrał prezes Aleksander Truszczyński.
Była to już XIX edycja Plebiscytu Dobroczyńca Roku podczas którego wyróżniane są firmy w kategoriach: zaangażowanie lokalne, strategia społecznego zaangażowania  (duża, mała, średnia firma), fundacja korporacyjna, projekt społeczny, wolontariat pracowniczy, nowe technologie w społecznym zaangażowaniu.
Zwycięzców plebiscytu wybrała Kapituła, w skład której wchodzą wybitni specjaliści. W tym roku zasiedli w niej:
Henryka Bochniarz – Konfederacja Lewiatan,
Anna Potocka-Domin – Business Centre Club,
Mirella Panek-Owsiańska – Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Bolesław Rok – Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych Akademia Leona Koźmińskiego
Andrzej Malinowski – Pracodawcy RP
Jerzy Koźmiński – Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Joanna Luberadzka-Gruca – Forum Darczyńców
Kamil Wyszkowski – Global Compact Network Poland
Jerzy Karwelis, ekspert rynku mediów, mentor Fundacja Dobra Sieć
Kazimierz Krupa, dziennikarz ekonomiczny,

foto: DKB/FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.