Previous
Next
Previous
Next

Atelier Urody – Piękne dłonie i tytanowe paznokcie od zaraz !

zdjecie do artykułuPiękne gładkie dłonie z zadbanymi paznokciami to atut każdej kobiety. Dobrze zrobiony manicure potrafi odmłodzić i dodać blasku.
Rynek szybko podbił  i zdominował manicure hybrydowy, jednak wszystko wskazuje na to , że rośnie mu konkurencja.
Ostatnio głośno robi się o manicure tytanowym . Czym jest  i co sprawia , że jest taki wyjątkowy?
Manicure tytanowy jest zabiegiem mało inwazyjnym. Nie wchodzi  w reakcje z  płytką paznokcia, a jedynie tworzy trwałą warstwę na jej powierzchni. Jego nałożenie nie wymaga przygotowania pazurków  za pomocą ostrej polerki , ani naświetlania pod lampą z promieniowaniem UV.
Jego wyjątkowość  tworzy metoda aplikacji i gwarantowana większa twardość.
Wykonanie manicure tytanowego trwa krócej niż w przypadku pozostałych metod, wymaga jednak odrobiny wprawy. Na odtłuszczony paznokieć nakłada się cienką warstwę specjalnego żelu – a następnie wkłada paznokieć do pojemniczka z kolorowym pudrem. Drobinki przyklejają się do płytki, idealnie ją pokrywając już po pierwszym zanurzeniu, jednak czynność  należy powtórzyć po całkowitym wyschnięciu. Nadmiar proszku strzepuje się, a palce dodatkowo omiata pędzelkiem. Na koniec  lakier w kilka  sekund  sam doprowadza się do całkowitego wyschnięcia. Ogólnie manicure tytanowy w efekcie końcowym oprócz większej twardości , nie różni się wyglądem od hybrydy .
Jak mówi kosmetolog mgr. Joanna Zachwiej z Atelier urody w Dębicy – Manicure tytanowy to zabieg pozwalający cieszyć się pięknymi pazurkami przez kilka tygodni  , atakując je przy okazji bombą witaminową .Dzięki zawartości wapnia oraz witamin A ,D i E  paznokcie zyskują  zdrowy wygląd i mniejszą łamliwość.  W szczególności polecam tę metodę Paniom uczulonym na hybrydę , nie przepadającym za promieniowaniem UV oraz mającym słabe paznokcie
Zabieg jest dostępny w Atelier Urody w Dębicy.
Ul. Krakowska 7
Tel: 509 580 426
Serdecznie zapraszam !

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.