Previous
Next

Uwaga kierowcy – 73. Tour de Pologne na terenie Rzeszowa

etap4-3Drogami Podkarpacia przebiegać będzie IV etap Tour de Pologne, który wystartuje w piątek, 15 lipca. O godz. 13.10 kolarze wyruszą na trasę z Nowego Sącza. Godzinę później wjadą na teren województwa podkarpackiego. Przyjazd kolarzy na metę IV etapu (al. Cieplińskiego w Rzeszowie) przewidziany jest na godz. 18.38
Trasa wyścigu drogami powiatu rzeszowskiego i ulicami Rzeszowa
Wjazd kolarzy na teren powiatu rzeszowskiego planowany jest na godz. 15.59. Wyścig wjedzie przez Sołonkę, drogą powiatową z kierunku Połomi i dalej przez Straszydle, Hermanową do Tyczyna. W Tyczynie przejedzie ulicami: Szopena, Kopernika, Rynek, Grunwaldzką, a następnie drogą wojewódzką nr 878 w kierunku Rzeszowa.
W Rzeszowie kolarze przejadą ulicami: Sikorskiego, Powstańców Warszawy, (przejazd zgodny z ruchem prawym pasem jezdni), Podwisłocze, Most Zamkowy, Plac Śreniawitów, ul. Lisa Kuli, Cieplińskiego (początek dużego okrążenia), nawrót na drugą jezdnię ul. Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Plac Śreniawitów, Hetmańska, Powstańców Warszawy (lewa część drogi), Kwiatkowskiego, Jana Pawła II, Budziwojska, Podleśna, a następnie kierunek Lubenia (hotel Splendor), Połomia (teren powiatu strzyżowskiego), Sołonka, Straszydle, Hermanowa, Tyczyn, następnie Rzeszów – wyścig przejeżdża 3 okrążenia po 6 km pętlą przebiegającą następującymi ulicami: Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Plac Śreniawitów, Hetmańska, Powstańców Warszawy, Podwisłocze, Most Zamkowy, Plac Śreniawitów, Lisa-Kuli, Cieplińskiego – meta przed skrętem w ul. Sokoła. Przed wyścigiem głównym na tej pętli odbywać się będą zawody kolarskie Nutella Mini Tour de Pologne 2016.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.