Previous
Next
Previous
Next

Gmina Pilzno najaktywniejsza w powiecie

Gmina Pilzno znalazła się na wysokim, bo 74. miejscu rankingu aktywności społecznej w samorządach. W sumie w kategorii gmin miejsko-wiejskich sklasyfikowano 608 jednostek samorządu terytorialnego. Pilzno zdobyło w sumie 40 punktów, co jest najlepszym wynikiem w powiecie dębickim.
Autorzy zestawienia wzięli pod uwagę frekwencję w wyborach, liczbę fundacji i stowarzyszeń, wsparcie NGO przez gminę oraz liczbę zbiórek publicznych. Ranking „Społeczna gmina” został opublikowany na stronie „Wspólnoty”.
gminapilzno
źródło;http://pilzno.um.gov.pl/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.