Previous
Next
Previous
Next

Gorący wtorek – 4 pożary w powiecie

W dniu 26.07.2016 Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu dębickiego były wzywane do 4 pożarów.
W Słotowej interweniowali dwukrotnie , najpierw przy pożarze zboża , później jechali do palącego się pnia drzewa.
Kolejne dwa wyjazdy miały miejsce do wezwań w Woli Żyrakowskiej i na ul.Świętosława w Dębicy . W obu przypadkach interwencja  dotyczyła płonącej słomy i ścierniska.
firefighter-484527_1920

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.