Previous
Next
Previous
Next

TEMPERATURY LETNIE, A HOKEJ TRENUJE!!!

Choć za oknem temperatury sięgające 30 stopni, a na dębickim lodowisku jeszcze nie ma lodu, to kadra trenerska oraz zawodnicy nie zasypali gruszek w popiele.
Sezon przygotowawczy w pełni! Stanowi on jeden z najważniejszych elementów rozwojowych przygotowujących do jazdy na zmrożonej tafli. Poprawia kondycję, wytrzymałość, elastyczność, pozwala trenować technikę kija.
Dębiccy Trenerzy pracują rownież poza Dębicą. Arkadiusz Burnat po raz kolejny wraz ze sztabem szkoleniowym Kadry U-18 pracują nad przygotowaniem do rozgrywek biało-czerwonych. Tym razem ze względu na brak decyzji o zamrożeniu lodowiska w Dębicy zgrupowanie odbywa się w Krynicy. Zjazd najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej, którzy w ubiegłym sezonie zdobyli Mistrzostwo Świata Dywizji II A i awansowali do Dywizji I B, ma na celu wyłonienie najlepszego rozwiązania na zbliżający się sezon rozgrywkowy. Letnie zgrupowania w Krynicy oraz w czeskiej Ostravie Porubie zakończy udział w
Międzynarodowym turnieju hokejowym OSTRAWA CUP 2016 w Witkowicach – również w Czechach. Turniej ten zakończy letni cykl szkoleniowy kadry u-18 i po połowie sierpnia zawodnicy będą kontynuować swoje przygotowania do sezonu w klubach macierzystych. Michał Wiktor przebywał na obozie szkoleniowym UKH w bieszczadzkim Jaworze wraz z zawodnikami dębickich grup Mini Hokej 1 i 2 oraz z Żakami Młodszymi i Starszymi. Żacy Młodsi zdobyli Vice Mistrzostwo ligi Podkarpacko-Małopolskiej tracąc jedynie 1 punkt do drużyny z Sanoka. Obóz trwał 9 dni i przygotował zawodników „na sucho” do
zbliżającego się sezonu. Następnie kilka dni po skończonym obozie klubowym Michał Wiktor wraz 12 zawodnikami UKH udał się do Torunia do Hokejowej Szkoły Ziętary. Trener prowadzi zajęcia wraz z międzynarodowym sztabem w renomowanej szkole hokejowej. Nasi zawodnicy tym razem już na toruńskim lodzie szkolą swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów z Danii, Finlandii oraz oczywiście z Polski. Michał Wiktor będzie trenerem na dwóch turnusach campów Hokejowej Szkoły Ziętary. Dodać trzeba, że wśród uczestników hokejowego campu jest rodzeństwo Lastów, którzy specjalnie z Australii przylecieli na obozy szkoleniowe do Torunia. Olivia, Mathew i Harry Lastowie rozpoczynali swoją przygodę z hokejem w Dębicy, gdzie
byli wyróżniającymi się zawodnikami. Obecnie trenują w Sydney, a Olivia pomimo swoich – dopiero – 11 lat została powołana jako bramkarka do kadry dziewcząt Australii U-18.
Dębicki hokej ostro trenuje przed zbliżającym się sezonem, z niecierpliwością czeka na pierwsze wejście „na lód” w sezonie
2016/2017. Obserwujcie naszą stronę, prasę oraz profil na Facebooku gdzie znajdziecie informacje kiedy i gdzie będzie można kibicować zawodnikom UKH Dębica.
BO LICZY SIĘ DRUŻYNA !!!
Wszystkich chętnych pragnących podjąć wyzwanie gry w hokeja na lodzie, niezależnie od wieku z naciskiem na dzieci z roczników 2005 i młodsi zapraszamy do kontaktu. Nie wymagamy umiejętności jady na łyżwach, zapewniamy sprzęt – OFERUJEMY NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA !!!
DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY !!!
michal_wiktor_Hokejowa_Szkola_Zietary arkadiusz_burnat_u_18_01(1)
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.