Previous
Next

Igloopolanie na Światowe Dni Młodzieży

Burmistrz Miasta i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie” dedykowany gościom Światowych Dni Młodzieży.Koncert zatytułowany „Nasza mała Ojczyzna” odbędzie się 21 lipca o godz.19.30 w Domu Kultury „Mors”, wstęp wolny.
31. Światowe Dni Młodzieży odbędą się w dniach 26–31 lipca 2016 w Krakowie, goście z całego świata przyjadą do Polski na spotkanie z Ojcem Świętym. Uroczysty koncert „Igloopolan” przygotowano dla pielgrzymów, którzy zawitają do Dębicy.
źródło :Urząd Miejski w Dębicy
koncert igloopolan
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.