Previous
Next
Previous
Next

Zmiana organizacji ruchu – Światowe Dni Młodzieży – Dębica 2016

SDM_strona(1)Uprzejmie informujemy, że dniu  24 lipca 2016 r. w godz. od 18:00 do 22:00, z uwagi na uroczystości towarzyszące  Światowym Dniom Młodzieży odcinek ul. Ks. Popiełuszki oraz ul. Św. Jadwigi od skrzyżowania z ul. Cmentarną do skrzyżowania z ul. Kościuszki będzie wyłączony z ruchu.  Ponadto informujemy o możliwych utrudnienia w parkowaniu wzdłuż ul. Bojanowskiego, przy parkingach przy Strażackiej oraz ul. Żeromskiego

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.