Previous
Next
Previous
Next

II Dzień Otwarty w Przytulisku

???????????????????????????????9 lipca w Przytulisku dla psów prowadzonym na zlecenie Urzędu Miejskiego w Dębicy przez ZUM Sp. z o.o., odbył się II Dzień Otwarty. Inicjatorem zorganizowania takiego dnia był burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk oraz woluntariusze Przytuliska.

Mimo niesprzyjającej, deszczowej pogody i okresu wakacyjnego w sobotę do Przytuliska zawitało wielu dębiczan zarówno tych młodszych jak i starszych. Nie tylko przyszli aby spędzić czas z czworonogami i wyprowadzić je na spacer ale przynieśli także wiele smakołyków dla podopiecznych Przytuliska.

Cieszy, że dębiczanie przychodzą, żeby spędzić czas z czworonogami, które potrzebują ludzkiej obecności i troski. Mam nadzieję, że nie jeden z tych psiaków znajdzie dzięki tej inicjatywie jaką jest organizacja Dnia Otwartego w Przytulisku nowy, dobry dom” – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.

W zorganizowanie II Dnia Otwartego zaangażowało się wiele osób w gronie których znaleźli się m.in. burmistrz Mariusz Szewczyk, Monika Garduła z Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. , Monika Rojek – Kałek, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego, prezes ZUM Dębica Sp. z.o.o Andrzej Osocha oraz wielu wolontariuszy.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za przybycie, odwiedziny, prezenty dla naszych psiaków i za upragnione spacery dla nich. Cieszymy się, że mogły mieć tak liczny kontakt z człowiekiem. Bardzo go potrzebują i tęskną za nim na co dzień, czekając na nowy dom” – napisała jedna z woluntariuszek na profilu Przytuliska na FB. 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.