Previous
Next

Artur Jędrzejczyk gościem burmistrza Mariusza Szewczyka

???????????????????????????????11 lipca gościem burmistrza Mariusza Szewczyka był reprezentant Polski i uczestnik Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2016 we Francji, dębiczanin Artur Jędrzejczyk. Podczas krótkiego spotkania w ratuszu burmistrz pogratulował dębiczaninowi świetnego występu podczas Mistrzostw Europy i życzył dalszych sukcesów zawodowych.

Podczas spotkania w ratuszu Artur Jędrzejczyk opowiedział o wrażeniach z Euro 2016, przygotowaniach do mistrzostw i planach na przyszłość.

Nikt z innych krajów nie przypuszczał, że Polska może sobie tak dobrze radzić i tak grać w piłkę na Euro 2016. Z tego co pokazaliśmy możemy być dumni i wróciliśmy z podniesiona głową. Portugalia zdobyła mistrzostwo Europy, a z nimi nie przegraliśmy. Pokonali nas w rzutach karnych. To może cieszyć. Drużyna robi postępy i w najbliższych meczach eliminacyjnych możemy też dobrze wypaść” – mówił podczas spotkania w ratuszu Artur Jędrzejczyk.

Artur Jędrzejczyk aktualnie jest zawodnikiem rosyjskiego FK Krasnodar w którym gra od 2013 roku i ma z klubem kontrakt przez najbliższe 2 lata. Dębiczaninem interesują się zagraniczne kluby m.in. francuski Bordeaux. O zainteresowaniu nim innych klubów tak mówił podczas spotkania w ratuszu : „Na pewno jest jakieś zainteresowanie moją osobą, ale mam ważny kontrakt z drużyną rosyjską i najprawdopodobniej będę musiał tam wrócić i zobaczymy jak się to w dalszym czasie ułoży. Na razie siedzę tutaj w rodzinnej Dębicy i staram się odpoczywać od tego wszystkiego, bo był szał i głowa musi trochę odpocząć”.

Na zakończenie spotkania Artur Jędrzejczyk odebrał z rąk burmistrza Mariusza Szewczyka specjalne podziękowania i statuetkę gryfa oraz podpisał kilka koszulek które m.in. trafią na licytacje wspierające szczytne cele. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.