Previous
Next
Previous
Next

Nabór delegatów do Obywatelskiego Parlamentu Seniorów

Samorząd Województwa Podkarpackiego celem zapewnienia jak najszerszej reprezentacji aktywnych przedstawicieli naszego regionu ze środowisk senioralnych, zaangażowanych w problematykę osób starszych , mogących mieć wpływ na kreowanie polityki senioralnej w skali kraju w Obywatelskim Parlamencie Seniorów w dniach 15 lipiec do 15 wrzesień 2016 r. przeprowadzi nabór kandydatów z Województwa Podkarpackiego na II kadencję do Obywatelskiego Parlamentu Seniorów.
szczegóły dostępne na ;http://www.ugdebica.pl/informacje-ogolne/aktualnosci/art3459,nabor-delegatow-do-obywatelskiego-parlamentu-seniorow.html
gmina debica godło

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.