Previous
Next
Previous
Next

XXII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy 22 lipca o godz. 15.30

22 lipca 2016 r. o godz. 15.30 w sali 51 Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2 odbędzie się XXII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy.
Proponowany porządek obrad :
I. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
II. Przyjęcie porządku obrad.
III. Podjęcie uchwał w sprawie:
1. Zmiany budżetu Miasta Dębica na 2016 r.
2. Zmiany uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Miasta Dębica.
3. Przejęcia do prowadzenia przez Gminę Miasta Dębica Biblioteki Pedagogicznej w Dębicy.
4. Zmiany Statutu Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy.
IV. Zamknięcie sesji.
debica
źródło;Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.