Previous
Next
Previous
Next

Omega Pilzno z wysoką pozycją

omegaOMEGA Pilzno notuje ciągły progres, od lat plasując się w Polsce w gronie liderów branży TSL. Umacnia swoją pozycję wśród operatorów logistycznych. Odzwierciedleniem tych tendencji jest 21. Ranking firm TSL Dziennika Gazety Prawnej.
Ten liczący się w branży TSL ranking odzwierciedla rozwój firm i dynamikę zmian, biorąc pod uwagę ich przychody – ogólnie z działalności TSL, ale także w rozbiciu na przychody w dziedzinach: transportu, spedycji, logistyki. Nadzór merytoryczny nad rankingiem sprawuje Szkoła Główna Handlowa, a jego partnerem jest Dziennik Gazeta Prawna.
W tegorocznej edycji Grupa Omega Pilzno w rankingu ogólnym TSL zajęła 12 miejsce w kraju, wśród wszystkich firm w branży – transport międzynarodowy, lotniczy, morski, kolejowy. W zeszłorocznym rankingu było to 15 miejsce.
Wysokie 6 miejsce uzyskała również w kategorii przychodów z deklarowanej głównej działalności – logistyka – w rozumieniu: transport międzynarodowy, spedycja, usługi logistyczne i logistyka transportu morskiego. Warto podkreślić, że w zeszłym roku Omega Pilzno plasowała się w tej kategorii na 10 miejscu, dlatego tak zauważalny awans (o 4 punkty) w ciągu tylko jednego roku, jest tym bardziej satysfakcjonujący.
– To duży sukces, który potwierdza, że utrwalanie naszej pozycji silnego operatora logistycznego oraz realizacja jasno wytyczonego celu, to dobry kierunek. Firma Omega Pilzno dynamicznie się rozwija i ten progres znajduje potwierdzenie także w rankingach. Nie osiągnęlibyśmy jednak tak wiele, gdyby nie działania pracowników Omega Pilzno i konsekwentna realizacja wyznaczonych celów, za co serdecznie im dziękuję – komentuje wyniki Adam Godawski, wiceprezes zarządu Grupy Omega Pilzno.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.