Previous
Next
Previous
Next

ŚDM- do Dębicy zawita około 900 osób

sdmŚwiatowe Dni Młodzieży w Dębicy
W regionie dębickim gościć będziemy w tzw. „tygodniu misyjnym” młodzież z Czech a konkretnie z Diecezji Brno. Ponadto przyjadą niewielkie grupy młodzieży z Niemiec, Chorwacji a także z Boliwii na zaproszenie Sióstr Służebniczek. W sumie będzie to około 900 osobowa grupa.
Ramowy program pobytu młodzieży wygląda następująco: środa (20.07) – przyjazd i rozlokowanie w rodzinach; czwartek (21.07) – dzień turystyczny, zwiedzanie miasta i okolic, koncert folklorystyczny w DK Mors; piątek (22.07) – spotkanie w Sanktuarium w Zawadzie; sobota (23.07) – dzień wspólnotowy w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim; niedziela (24.07) – dzień świąteczny w polskiej rodzinie wraz z udziałem w Eucharystii, koncert na Placu Solidarności; poniedziałek (25.07) – pożegnanie i wyjazd do Krakowa.
źródło;http://www.swjadwiga.info/
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.