Previous
Next

Zniknął budynek policji

zniknal-budynek-policji(2)Dawny budynek gospodarczy policji w Pilźnie zniknął już na zawsze z pejzażu miasta – to efekt rozpoczętych 4 lipca prac rozbiórkowych. W miejscu zniszczonego przez powódź budynku w przyszłości zostanie urządzony parking.

Na rozbiórkę, której koszt wynosi ponad 20 tys. zł, zdecydowano się ze względu na fakt, że obiekt był już bardzo mocno zniszczony i nie nadawał się do wykorzystania. Ewentualny remont byłby nie tylko kosztowny, ale wręcz nieuzasadniony z uwagi na zalewowy charakter terenu, na którym znajduje się działka. W przeszłości budynki tam usytuowane były wielokrotnie niszczone przez powódź.Ostatnio wykorzystywane były jako pomieszczenia magazynowe.

Znacznie bardziej rozsądnym rozwiązaniem będzie urządzenia tam parkingu. Korzystać z niego będą mogli mieszkańcy. Opracowano już projekt zagospodarowania tego terenu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.