Previous
Next
Previous
Next

„Sokół” do remontu

sokół remontWczoraj została podpisana umowa z przedsiębiorstwem wielobranżowym „Inwest”, wykonawcą termomodernizacji obiektu „Sokoła” w Pilźnie. Prace mają być sfinalizowane do 26 września, a ich koszt wyniesie ponad 73,6 tys. złotych.
Roboty obejmą remont kotłowni gazowej, docieplenie stropu wełną mineralną, a także wymianę czterech drzwi na energooszczędne. Zakres prac został zaakceptowany przez wojewódzkiego konserwatora zabytków, a gmina uzyskała dotację w wysokości niespełna 60 tys. zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.
Zaplanowane w najbliższym czasie prace to kolejny etap modernizacji budynku. Wcześniej renowacji poddano elewację zewnętrzną, odnowiono także wnętrze budynku.
 
źródło ; Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.