Previous
Next
Previous
Next

Wypadek drogowy w Kozłowie

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w Kozłowie. W zderzeniu trzech pojazdów ranny został 23-letni mężczyzna, trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w Kozłowie przed godz.15. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem c5 najechała na tył opla astry. Następnie właścicielka citroena 31-letnia mieszkanka Brzeźnicy uderzyła w tył volkswagena golfa. W wyniku zderzenia obrażeń doznał kierowca opla astry 23-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyznę przewieziono do dębickiego szpitala. Kierująca golfem 25-letnia mieszkanka Dębicy oraz kierująca citroenem nie ucierpiały w zdarzeniu. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników wypadku. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zgromadzili materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło;http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.