Previous
Next

Spartanie z Dębicy pojechali do Koszyc

Trzydziesto osobowa grupa Spartan Race Training Group Dębica pojechała na Słowację, by wziąć udział w biegu z cyklu Spartan Race, który odbył się 9 lipca br., w Koszycach . Zawody z serii Spartan Race przyciągają wielu entuzjastów sportów: wytrzymałości, sprawności, siły, koordynacji i psychiki ale przede wszystkim mają dostarczyć niezapomnianych wrażeń i dać ogromną satysfakcję po ukończeniu biegu.
5W Koszycach w sprincie po ulicach miasta wzięło udział łącznie 2125 uczestników z różnych krajów Europy m.in.: Słowacji, Polski, Czech, Węgier, Ukrainy i wielu innych. Dla reprezentantów z Dębicy był to bardzo udany bieg. W kategorii OPEN Kobiet, Jolanta Pająk zajęła 6 miejsce ( jako druga zawodniczka z Polski )na 985 startujących pań. Bardzo dobry wynik osiągnął również Piotr Lipa, który zajął 35 miejsce (jako 12 Polak) w kategorii OPEN Mężczyzn. W klasyfikacji drużynowej Spartan Race Training Group Dębica zajęła doskonałe 8 miejsce na 219 drużyn z całej Europy, co jest wspaniałym osiągnięciem, które na pewno zmobilizuje do jeszcze większego wysiłku podczas kolejnych Biegów Spartan Race.
Organizatorem oraz Trenerem Spartan Race Traning Group Dębica jest Sebastian Pająk.
W Grupie Spartan Race Trening Group Dębica wystąpili: Jolanta Pająk, Sebastian Pająk, Bartek Szymaszek, Iwona Rojek, Mateusz Wyszyński, Przemysław Szczerba, Krzysztof Lipczyński, Krzysztof Kielur, Piotr Lipa, Krzysztof Jezioro, Bernadetta Mardeusz, Edyta Kmiecik, Marzena Machnica, Bernard Baran, Tomasz Szymaszek, Jakub Wyszyński, Karol Ryng, Mateusz Cabaj, Marcin Batora, Jacek Dryblak, Dariusz Stec, Anna Rataj, Kuba Kania.
Dodatkowo ciszy fakt, iż wszyscy uczestnicy ukończyli bieg bez większych kontuzji, o które nie było trudno przy pokonywaniu ponad 20 przeszkód m.in.: skoku przez mur, czołganiu pod drutem kolczastym, wspinacze po siatce, przechodzeniu po poręczach oraz wielu innych wyzwaniach jakie czekały w tym dniu na uczestników biegu.
Kolejne Spartańskie zmagania odbędą się już w 23 lipca w Krynicy-Zdrój, w których na pewno nie zabraknie reprezentantów Spartan Race Training Group Dębica, którzy wystąpią w 27 osobowej grupie.
Arooo!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.