Previous
Next
Previous
Next

SRH „Rusal” w Ekspozycji pod Górą Śmierci

GRH RusalInteresujesz się militariami?

Chciałbyś dowiedzieć się jak umundurowani i uzbrojeni byli polscy partyzanci w czasie II wojny światowej?

Jesteś ciekaw jak wyglądało życie partyzanckie?

Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedzi podczas wakacyjnego spotkania ze Stowarzyszeniem Rekonstrukcji Historycznej „Rusal”. Spotkanie to odbędzie się już 4 sierpnia (czwartek) na terenie Ekspozycji historyczno – dydaktycznej przy Górze Śmierci w Pustkowie, w godzinach 10:00 – 13:00. Członkowie SRH „Rusal” zaprezentują umundurowanie i uzbrojenie oddziałów partyzanckich AK z okresu II wojny światowej ze szczególnym uwzględnieniem oddziału patronackiego grupy jakim został ustanowiony oddział partyzancki Aleksandra RUSINA ps. „RUSAL”. Do wzięcia udziału zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, jak również wszystkich chętnych. Wstęp wolny!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.