Previous
Next
Previous
Next

Strategiczna kanalizacja : Parkosz-Mokrzec-Gołęczyna

Ponad 120 tys. zł kosztować będzie koncepcja budowy kanalizacji w miejscowościach Parkosz-Mokrzec-Gołęczyna warz z budową sieci wodociągowej w Mokrzcu. – Z punktu widzenia planów zagospodarowania terenów zalewu w Strzegocicach to inwestycja konieczna – tłumaczy Ewa Gołębiowska, Burmistrz Pilzna.
 
Zainteresowanie przetargiem na opracowanie koncepcji było nikłe: złożono ledwie jedną ofertę. Z punktu widzenia gminy istotne jest jednak to, że koncepcja będzie ważnym dokumentem w trakcie ubiegania się o dofinasowanie do wykonania inwestycji. Nabory wniosków ruszą już niebawem, a zgłaszane potrzeby będą zapewne większe niż możliwości finansowe. – Dlatego ważne jest, by dołączyć do wniosku kompletne opracowanie, pokazujące na czym polegają zamierzenia samorządu – dodaje Ewa Gołębiowska.
Z uwagi na plany turystycznego zagospodarowania zalewu w Strzegocicach budowa kanalizacji w tym rejonie ma zasadnicze znaczenie. Jak dotąd problem rozwiązano częściowo budując sieć po jednej stronie zalewu. Teraz trzeba skanalizować drugą stronę tego akwenu.  Opracowanie koncepcji to pierwszy krok w tym kierunku, zwiększający szansę na uzyskanie dofinansowania, które jest warunkiem rozpoczęcia inwestycji.
pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.