Previous
Next
Previous
Next

Trzy pytania do Sylwii Zapał – kierownika Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej

sylwia zapał Jakich kosmetyków Pani używa na co dzień, czy ma Pani ulubionego fryzjera, co kryje się za tajemnicą Pani świetnego wyglądu?
Szczerze powiedziawszy to moje kosmetyki mieszczą się w małym pudełku, nie używam kremów, ani też nie przykładam szczególnej wagi do dbania o cerę, pewnie zmieni się to za kilka lat kiedy przekroczę magiczną liczbę 30, zdecydowanie wolę kupić nową sukienkę lub buty. Jedynie podkład maybelline true match jest stałym elementem mojej kosmetyczki. Chodzę podcinać końcówki włosów do salonów fryzjerskich, jedynie raz na pół roku i jest to wybór przypadkowy.Czy mój wygląd jest świetny, nie mnie oceniać, wiele bym zmieniła, ale grunt to żeby te wady nie spędzały snu z powiek;)
 Czy spędza Pani dużo czasu na siłowni lub uprawia Pani inne sporty, jeśli tak to jakie?
Sport towarzyszył mi od dziecka, grałam z bratem i kolegami w piłkę, uwielbiam siatkówkę, ale niestety obecnie nie znajduje na to czasu (co pewnie jest dobrą wymówką) więc nie uprawiam sportu, co ze wstydem przyznaje.
Pełni Pani kierownicze stanowisko – czy uroda bardziej przeszkadza czy pomaga w tej roli?
Z mojego doświadczenia stwierdzam, że zdecydowanie pomaga. Uroda jest atutem, ale powiedzmy sobie szczerze w pracy samorządowej nie ona jest wyznacznikiem sukcesu, jeśli w parze z urodą nie idzie intelekt, to nie ma się racji bytu. Można być przepiękną, ale braki w rozumowaniu wcześniej czy później zostaną odkryte, a przemijająca uroda nie pomoże przetrwać.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.