Previous
Next

Zwycięstwo „Razem dla Nagawczyny” w konkursie AVIVA

Spośród 230 inicjatyw zgłoszonych z całej Polski do konkursu Fundacji AVIVA „To dla mnie ważne”, projekt mieszkańców Nagawczyny pt. „Sportowa Akademia Maluszka” znalazł się w finałowej 20 zajmując 7 miejsce. Na jego realizację przekazano nagrodę w wysokości 18.000 zł co dla najmłodszych oznacza budowę ich wymarzonego placu sportowego. Zwycięski projekt zakłada utworzenie tytułowej „Sportowej Akademii Maluszka”, czyli bezpiecznego, przyjaznego boiska sportowego, przeznaczonego dla najmłodszych mieszkańców sołectwa Nagawczyna. Będzie to miejsce, do którego maluchy chętnie będą przychodzić wraz ze swoimi rodzicami oraz rówieśnikami z tutejszego przedszkola i szkoły aktywnie spędzając czas wolny i realizując swoją pasję sportową. Miejsce, gdzie będą czuć się bezpiecznie i przytulnie. W ramach nagrody zostanie wyposażony cały plac zabaw ora boisko sportowe, które będą przystosowane do wieku i potrzeb rozwojowych milusińskich.
Tak wysoka pozycja w konkursie nie byłaby możliwa bez zaangażowania mieszkańców Nagawczyny i okolic, na ręce których składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za ciągłą gotowość do działania.
Aviva_logo_portrait

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.