Previous
Next
Previous
Next

TURBO-KOZAK Orlika – świetna zabawa gwarantowana

Od 1 sierpnia zapraszamy wszystkich mieszkańców Dębicy do rywalizacji w dziesięcioboju piłkarskim 🙂 o nazwie TURBO – KOZAK Orlika.Nasi instruktorzy sportu w wyznaczone dni tygodnia będą pełnić dyżur na Orliku przy ul. Strumskiego i podliczać zdobyte punkty każdego startującego. Na zakończenie wakacji podsumujemy rywalizację i wybierzemy dębickiego TURBO-KOZAKA Orlika różnych kategorii wiekowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody 🙂.
Prosimy zapoznać się z regulaminem zawodów, w razie dodatkowych pytań o terminy prosimy o wiadomość na fb lub kontakt telefoniczny z Konradem, tel. 14 677 61 40.
Zapraszamy serdecznie przez cały sierpień do zabawy.
image1image2image

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.