Previous
Next
Previous
Next

Uprawiał konopie w wagonie kolejowym

Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który uprawiał konopie indyjskie. Rośliny znajdowały się w wagonie kolejowym znajdującym się na prywatnej posesji. Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione krzewy i susz roślinny.
Funkcjonariusze dębickiego wydziału kryminalnego na początku ubiegłego tygodnia ujawnili uprawę konopi indyjskich. Prowadzone działania doprowadziły do miejscowości Nagawczyna, gdzie w wagonie kolejowym, ustawionym na posesji, 52-letni mężczyzna hodował konopie. Na miejscu zabezpieczono cztery krzewy oraz susz roślinny w ilości około 300 gramów. Do przedstawionych zarzutów zatrzymany mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nie krótszą niż 3 lata.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Policja
źródło;http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.