Previous
Next

Duża szansa na „Mieszkanie plus” w Dębicy

13680602_1056632467746664_3237348012852087102_nDzisiaj poseł Jan Warzecha i wiceburmistrz Dębicy – Wojciech Iwasieczko spotkali się w Warszawie z Mirosławem Barszczem – prezesem zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości, podmiotu współodpowiedzialnego za realizację programu „Mieszkanie Plus”.
Pojechali tam, aby zaproponować działkę i przedstawić pełną gotowość naszego miasta do wzięcia udziału w rządowym programie polegającym na budowie dużej liczby tanich mieszkań. Rozmowy z prezesem napawają optymizmem i dają nadzieję na swoje „M” dla wielu młodych rodzin, których nie stać na kupno mieszkania po cenach rynkowych. Dla Dębicy jest to szczególnie istotne, biorąc pod uwagę perspektywę powstawania w niedalekiej przyszłości nowych miejsc pracy na terenie strefy w Zawadzie, a także powrotu do Dębicy wojska na teren dawnych koszar.

źródło: profil FB Jana Warzechy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.