Previous
Next
Previous
Next

Akademia Piłkarska Sparta z Augustowa odwiedziła Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu

akademia piłkarskaW dniu 29 lipca Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu odwiedziła przebywająca na obozie piłkarskim 48 osobowa grupa dzieci z Akademii Piłkarskiej Sparta z Augustowa.
W trakcie wypoczynku na basenie dla dzieci zorganizowano spotkanie profilaktyczne z ratownikiem wodnym Kompleksu Basenów „NEMO” oraz funkcjonariuszem policji z Komisariatu Policji w Brzeźnicy. Ratownik przedstawił dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w wodzie, sposoby ratownictwa oraz udzielenia pierwszej pomocy, natomiast policjant przekazał najistotniejsze informacje odnośnie zagrożeń jakie mogą pojawić się podczas wakacji oraz jak im skutecznie przeciwdziałać.
Cieczy nas fakt, iż Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu jest odwiedzany przez kolejne grupy zorganizowane, które zdecydowały się wybrać nasz region jako miejsce, które sprzyja organizacji obozów sportowych oraz kolonii wypoczynkowych.
źródło;Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.