Previous
Next
Previous
Next

II Dwudniowy Turystyczny Rajd Konny „Szlakiem Gminnych Legend”

hucułekGmina Dębica i Ranczo Hucułek serdecznie zaprasza na dwudniowy rajd „Szlakiem Gminnych Legend”.

Termin: 13-14.08.2016r.
Wyjazd Ranczo Hucułek Dębica, ul. Wiejska 10a w dniu 13.08.2016r.
Trasa: Dębica- Stasiówka-Południk- Berdech –Braciejowa-Głobikowa
Przyjazd do stanicy w Gębiczynie około godziny 19.00 oporządzanie koni, karmienie, pojenie a następnie  uroczysta kolacja z regionalnymi potrawami u państwa Marii i Kazimierza Kumięgów. Biesiadowanie przy ognisku i wachty przy nocnym popasie koni.
Po noclegu w opuszczonej stodole w dniu 14.08.2016r. karmienie, pojenie koni oraz śniadanie .Konkurs łucznictwa konnego. Wyjazd ok. godz. 11.00 i przejazd trasą: Gębiczyna- Jaworze Dolne- Jaworze Górne-Połomia- Maga- Podgrodzie- Łysa Góra- Latoszyn – Las Wolica- Dębica Ranczo Hucułęk.
Telefon kontaktowy: 604- 594-505 Krzysztof Kurzawa

źródło;Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.