Previous
Next
Previous
Next

Nowe strefy Płatnego Parkowania w Dębicy, będzie można płacić kartą

parkomatWydział Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miejskiego w Dębicy uprzejmie informuje mieszkańców, że w ramach modernizacji infrastruktury technicznej Strefy Płatnego Parkowania w Dębicy w dniu 3 sierpnia 2016 r. zostały uruchomione 3 nowe parkomaty, które zastąpią 3 dotychczasowe zlokalizowane przy ulicach Kolejowa, Rynek oraz Żeromskiego w Dębicy.
– Nowe parkomaty będą nowoczesne, łatwe w obsłudze i bardzo uniwersalne – mówi Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębicy. Będzie można płacić w nich nie tylko monetami, ale też kartami płatniczymi.
Zakupu biletu w wyżej wymienionych parkomatach będzie można dokonać tak jak dotychczas za pomocą odliczonej kwoty w bilonie, jak również w formie elektronicznej za pomocą karty płatniczej zbliżeniowej- karta typu (PayWave i PayPass). Opcja płatności w formie elektronicznej będzie dostępna w okresie 2-ch tygodni od daty uruchomienia przedmiotowych parkomatów.
Przewidywane jest również udostępnienie możliwości wnoszenia opłat za pomocą systemu płatności mobilnych- aplikacja SkyCash, której będzie można dokonywać w parkomacie zarówno starego jak i nowego typu.
Poniżej przedstawione są stawki opłat za parkowanie jak i instrukcja obsługi nowego parkomatu:
Stawki opłat
Instrukcja obsługi parkometru
źródło;Urząd Miejski w Dębicy
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.