Previous
Next
Previous
Next

Jarmark podręczników i artykułów szkolnych na dębickim Rynku już za 2 dni

13938424_687196671430567_1840724240715760065_n20 sierpnia na Rynku w Dębicy odbędzie się kolejna odsłona jarmarku. Będzie to Jarmark podręczników i artykułów szkolnych, podczas którego mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości będą mieli możliwość zakupienia wszelkich akcesoriów szkolnych dla uczniów.

 W związku ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dębicki Rynek na sezonowy Jarmark. Każdy  uczeń z pewnością  znajdzie tutaj coś dla siebie. W Jarmarku mogą wziąć udział wszyscy wystawcy, którzy są zainteresowani przedstawieniem i sprzedażą swojego towaru.

Zapraszamy wszystkich sprzedawców podręczników, księgarnie, hurtownie papiernicze, osoby chcące sprzedać używane podręczniki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.
Pragniemy nadmienić, że Jarmark uświetni Miejska Orkiestra Dęta, która wystąpi z godzinnym koncertem.
Kontakt dla zainteresowanych wystawieniem stoiska podczas Jarmarku podręczników i artykułów szkolnych: Tel. 14 683 82 39, e-mail: sylwia.gwozdz@umdebica.pl, klaudia.stalec@umdebica.pl.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.