Previous
Next

Gorąca sobota z SOHO na basenach w Dębicy

W sobotę 20 sierpnia o godz. 12.00 MOSiR Dębica wspólnie z klubem fitness SOHO Body Spirit zapraszają na aktywny wypoczynek na basenach odkrytych przy ul. Sobieskiego w Dębicy. Doświadczone instruktorki fitness Magdalena Barnaś i Małgorzata Skwirut poprowadzą wyjątkowe  zajęcia na świeżym powietrzu dla wszystkich przebywających w tym czasie na basenach.
Trening będzie się składał z części na lądzie oraz z części w wodzie.
Na lądzie (trawnik pomiędzy basenami)
– pełna energii zumba
– mini tor przeszkód
W wodzie (płytka strona na dużym basenie)
– orzeźwiający aqua aerobik
Wszystko to w rytm muzyki, z mnóstwem śmiechu i pozytywnych emocji. Być może będzie to ostatnia gorąca sobota tych wakacji dlatego nie może Was zabraknąć na basenach w Dębicy.
SOho-MOSiR1

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.