Previous
Next
Previous
Next

Miejski Handel Detaliczny – co to było?

miejski handel detalicznyNa naszym profilu FB zamieściliśmy zdjęcie budynku Kaprysu z nie istniejącym już neonem, którzy nasi Czytelnicy rozszyfrowali, że symbolizował on organizację pod nazwą Miejski Handel Detaliczny. Nazwa rozszyfrowana, ale cóż się za nią kryło ? Podobną istniała ona w Dębicy od lat 50-tych ubiegłego wieku i czas zatarł pamięć o nim. Może ktoś zechce podzielić się swoją wiedzą na ten temat. Zapraszamy na nasz profil FB . Pozdrawiamy wszystkich naszych sympatyków!  Ziemia Dębicka

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.