Previous
Next
Previous
Next

21 sierpnia – Święto Pieroga

0001 (9)21 sierpnia 2016 r., Wójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Sołtysi oraz Rady Sołeckie Pustkowa i Pustkowa-Krownic, zapraszają na piątą edycję imprezy pod nazwą „Święto Pieroga”, która odbędzie się na Stadionie w Pustkowie, o godz. 17.00. W programie m.in.: występ Zespołu Śpiewaczy „Podgrodzianie”, Klubu Aktywnych Kobiet, Zespołu Pieśni i Tańca „Markowianie” z Markowej oraz Zespołu „Wiarusy”. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębica wezmą udział w konkursie na „Najlepszego Pieroga” połączonego z degustacją wyrobów własnych oraz pierogów Firmy MATEO z Dębicy (producenta wyrobów mącznych, a także dystrybutora lodów i mrożonek). Nagrody w konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich ufundowała Firma PRYMAT. 
Firma BEKO – producent sprzętu AGD przygotowała moc atrakcji dla najmłodszych w STREFIE RODZINNEJ BEKO. Imprezę uświetni występ Zespołu Teraz My z Limanowej, a po koncercie organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną z Zespołem „FORTE”.
Podczas imprezy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Nowe Możliwości przeprowadzi akcję charytatywną. Każdy kto zakupi los cegiełkę na Stoisku GOPS-u będzie miał szansę wylosowania atrakcyjnych nagród. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na rzecz dzieci niepełnosprawnych w tym dzieci chorych na mukowiscydozę.
Zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.