Previous
Next
Previous
Next

Przegląd wokalny podczas festynu – ZAPISY do 15.08.

pilzno1Do 15 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym do udziału w przeglądzie wokalnym, który będzie towarzyszył festynowi rodzinnemu w Mokrzcu. Impreza odbędzie się 21 sierpnia. Zapisy prowadzi Anna Głogowska – nr tel.: 691 610 218.
Festyn zostanie zorganizowana w ramach projektu realizowanego przez grupę nieformalną „Złapać lato” wspólnie ze Stowarzyszeniem Zawisłocze Pilźnieńskie. Uczestnicy „Lata z rodziną” biorą udział w cotygodniowych zajęciach o różnorodnej tematyce. Były to między innymi zabawy z bańkami mydlanymi, gry,  warsztaty kulinarne i zdrowego żywienia.  Dwa tygodnie temu uczestnicy inicjatywy wyjechali na basen we Frysztaku, a w ubiegłym tygodniu odbył się dwudniowy plener malarski z malowaniem na asfalcie.
Zaplanowano jeszcze rajd rowerowy, rodzinne wędkowanie oraz wspomniany już festyn rodzinny.
źródło;Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.