Previous
Next
Previous
Next

Wypłacono pięć milionów

pilznoPonad 5 mln zł w ramach programu 500+ wypłacono już mieszkańcom Gminy Pilzno. Wszyscy, którzy złożyli wnioski do 1 lipca i mogli ubiegać się o wyrównanie od 1 kwietnia, otrzymali już decyzje w tej sprawie.
Zgodnie z założeniami pierwsze trzy miesiące realizacji programu były okresem, w którym zainteresowanie programem było największe. W Gminie Pilzno uruchomiono na tę okoliczność specjalną obsługę. Rozwiązanie okazało się na tyle skuteczne, że realizacja wniosków prowadzona była bardzo sprawnie. Dzisiaj wszyscy, którzy złożyli wnioski do 1 lipca mają już wydane decyzje.
W sumie w tym okresie złożono 1512 wniosków w sprawie 2400 dzieci. Co miesiąc z budżetu gminy wypłacano około 1,2 mln zł na realizację programu 500+. W sumie wydatki w ciągu pierwszych trzech miesięcy przekroczyły 5 mln zł.
Liczba wniosków składanych po 1 lipca jest wyraźnie mniejsza niż w pierwszym okresie obowiązywania programu. Wszystkie wnioski złożone po 1 lipca realizowane są na bieżąco.
źródło;Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.