Previous
Next
Previous
Next

Sesja Rady Gminy Dębica

444px-POL_gmina_Dębica_COA.svg4 sierpnia 2016 r. o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Dębica odbędzie się sesja Rady Gminy Dębica.
Porządek obrad posiedzenia:

 1. Otwarcie posiedzenia, stwierdzenie prawomocności obrad oraz przedstawienie porządku  obrad.
 2. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy.
 3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Dębica.
 4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność Gminy Dębica nieruchomości (dot. m. Gumniska).
 5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność Gminy Dębica nieruchomości (dot. m. Gumniska).
 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność Gminy Debica nieruchomości (dot. m. Paszczyna).
 7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność Gminy Dębica nieruchomości (dot. m. Pustków).
 8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zamiany nieruchomości Gminy Dębica (dot. m. Braciejowa).
 9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność Gminy Dębica nieruchomości (dot. m. Stobierna).
 10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność Gminy Dębica nieruchomości (dot. m. Pustków).
 11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębica (dot. m. Pustków).
 12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości Mienia Komunalnego Gminy Dębica (dot. m. Zawada).
 13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości Mienia Komunalnego Gminy Dębica (dot. m. Zawada).
 14. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na obciążenie służebnością przesyłu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębica (dot. m. Pustków – Osiedle).
 15. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości Mienia Komunalnego Gminy Dębica (dot. m. Zawada).
 16. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej.
 17. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji „Strategii Rozwoju Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego”(strategia do wglądu w biurze Rady Gminy).
 18. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia prowadzenia zadań publicznych Powiatu Dębickiego z zakresu dróg publicznych przez Gminę Dębica (dot. zadania „Budowa kanalizacji deszczowej w m. Nagawczyna”).
 19. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego wykraczającego poza rok budżetowy przez Gminę Dębica (dot. zadania pn. „Podniesienie efektywności i dostępności e-usług w zakresie oświaty oraz Gminy Dębica”).
 20. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wspólnej realizacji z Gminą Żyraków zadania pn. „Poprawa gospodarki ściekowej w Gminie Dębica i Gminie Żyraków” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020”.
 21. Informacja o realizacji wniosków z ostatnich sesji.
 22. Wolne wnioski i zapytania.
 23. Zamknięcie obrad sesji.

Serdecznie zapraszamy,

Przewodniczący Rady Gminy Dębica

Piotr Żybura

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.