Previous
Next

Słotowska Inicjatywa Łącząca Aktywnych

PLAKAT(1)„Aktywna Słotowa – Aktywni Słotowianie” w ramach programu „Działaj Lokalnie IX” edycja 2016,
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanej we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce , Ośrodkiem Działaj Lokalnie , Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu oraz lokalnymi partnerami : Gminą Dębica, Pilzno,Żyraków oraz firmą TIKKURILA POLSKA S.A zaprasza na zajęcia rekreacyjno-ruchowe i warsztaty artystyczne , które odbędą się w ramach wyżej opisanego projektu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.