Previous
Next

Opalanie natryskowe – zdrowa alternatywa dla twojej skóry !

swimsuit-1185113_1280Lato w pełni ,a ty wciąż jesteś „biała” ?
Praca i liczne obowiązki domowe sprawiają , że nie masz czasu nacieszyć się słońcem?
Teraz aby zyskać piękną opaleniznę nie musisz godzinami leżeć na słońcu , wystarczy jedna wizyta by zyskać złocistą karnacje.
Coraz więcej gabinetów kosmetycznych oferuje opalanie metodą airbrush.
Opalanie natryskowe to jeden  z najzdrowszych i najbezpieczniejszych dla skóry zabiegów opalająco-pielęgnujących.
Korzystając z tej metody zyskujemy natychmiastowy efekt naturalnej  opalenizny , bez jakiejkolwiek szkody dla naszego organizmu.
Nakładany preparat ma właściwości nawilżające i brązujące , dopasowuje się do naszej skóry , nie powoduje przebarwień ani reakcji alergicznych. Cały proceder trwa około 30 minut. Po upływie tego czasu należy unikać kąpieli od 6 do 9 godzin oraz oszczędzać skórze otarć.
Ważne jest by przed przystąpieniem do zabiegu wykonać peeling oraz depilacje danej partii lub całego ciała. Dodatkowo istotne jest ,by nie używać żadnych balsamów ani oliwek – skóra powinna być sucha.
Efekt utrzymuje się około tygodnia, aby go przedłużyć wskazane jest częste natłuszczanie ciała oraz używanie lekkich kremów brązujących.
Opalanie metodą airbrush jest najlepszą alternatywą  dla osób uczulonych na promienie słoneczne , kobiet w ciąży , czy chorych na raka skóry.
Koszt takiego zabiegu waha się w granicach od 80 do 120 złotych.
W Dębicy w swojej ofercie opalanie natryskowe ma  Pracownia Wdzięku i Urody  Pani Małgorzaty Orkisz przy ulicy Żuławskiego 3.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.