Previous
Next
Previous
Next

Tragiczny wypadek w Korzeniowie. Nie żyje 37- latek. Zatrzymano dwóch mężczyzn.

policjaNie są znane przyczyny śmierci 37-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono dziś obok drogi w Korzeniowie. Zgłoszenie o człowieku leżącym obok drogi dębicka policja otrzymała dziś w nocy. Policja przypuszcza, że człowiek ten mógł zostać potrącony przez pojazd.
Więcej na ten temat można przeczytać pod tym linkiem: http://rzeszow-news.pl/nie-zyje-37-latek-jak-zginal-zatrzymano-dwoch-mezczyzn/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.