Previous
Next
Previous
Next

„Za kilka dni Andrzej Reguła nie będzie już starostą” – twierdzą przedstawiciele opozycji

Andrzej Reguła i Mateusz Smoła
Andrzej Reguła i Mateusz Smoła uważany za prawą rękę Stanisława Rokosza w starostwie.

Los Andrzeja Reguły jako starosty jest przesądzony – uważają przedstawiciele opozycji w dębickiej Radzie Powiatu. Za kilka dni prawdopodobnie zostanie odwołany ze stanowiska.
Pod wnioskiem o usunięcie obecnego starosty podpisali się radni PiS, Wspólnoty Ziemi Dębickiej oraz Ruchu Integracji Społecznej. To właśnie radni z tego ostatniego ugrupowania uważani są za najsłabsze ogniwo procesu próby zmiany władzy w powiecie. Ale przedstawiciele opozycji uspokajają.
Jeśli Rokosz zdecydował się na takie działania, to musi być pewny swoich ludzi – mówi jeden z radnych. Za kilka dni wszystko się okaże.
Sesja rady powiatu na której rozstrzygną się losy Andrzeja Reguły odbędzie się w najbliższą środę 17 sierpnia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.